Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

За 500 доларів США оперативник Одеської поліції обіцяв особі непритягнення до відповідальності за зберігання наркотиків

30/01/2019

Слідчими теруправління ДБР у м. Миколаєві під час отримання неправомірної вигоди затримано оперуповноваженого сектору протидії наркозлочинності Головного управління Нацполіції в Одеській області.

За даними слідства, оперативний працівник вимагав та отримав 500 доларів США за непритягнення особи до кримінальної відповідальності за статтею 309 Кримінального кодексу України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання наркотичних засобів).

Оперативний супровід у вказаному кримінальному провадженні здійснювало Управління внутрішньої безпеки Одеської області Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції.

Процесуальне керівництво здійснює Генеральна прокуратура.

Поліцейського затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Готується повідомлення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі строком від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років, з конфіскацією майна.