Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

За матеріалами ДБР судитимуть міжрегіональну банду наркоторговців з багатомільйонним оборотом

23/05/2023

За оперативними матеріалами ДБР завершено досудове розслідування щодо учасників організованої злочинної групи, які збували наркотики в Полтавській, Дніпропетровській, Сумській та інших областях. Обвинувальний акт направлено до суду.

Наркотики зловмисники продавали за допомогою месенджерів, а замовити зілля можна було цілодобово. При цьому покупці розраховувалися за дурман як національною валютою, так і криптою.

Учасники групи планували продавати наркотики також на прифронтових територіях, але були викриті правоохоронними органами.

У лютому 2023 року ДБР спільно з Нацполіцією у ході спецоперації провело 15 санкціонованих обшуків на території 3 областей.

Було вилучено майже 1,5 кг амфетаміну, 1 кг метамфетаміну, 8 кг альфа PVP та інші речовини, вартість яких на чорному ринку сягає щонайменше 10 млн гривень.

П’ятеро учасників наркосиндикату, які перебувають під вартою, обвинувачуються у використанні коштів, здобутих від незаконного обігу наркотичних засобів, незаконному виробництві та збуті наркотичних засобів в особливо великих розмірах, вчинених організованою групою (ч. 2 ст. 306 та ч. 2, 3 ст. 27, ч. 3 ст. 307 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 15 років.

Процесуальне керівництво здійснює Полтавська обласна прокуратура.