Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Вплив на працівника Держгеокадастру та «продаж» посвідчення водія – на Вінниччині поліцейський постане перед судом

08/04/2021

Державне бюро розслідувань, за сприяння ДВБ Нацполіції, завершило досудове розслідування стосовно начальника сектору реагування патрульної поліції одного з відділів у Вінницькій області. До суду скеровано обвинувальний акт.

Встановлено, що начальник сектору реагування отримав 5 000 доларів США за вплив на прийняття рішення службовою особою ГУ Держгеокадастру у Вінницькій області про продовження особі строку оренди земельної ділянки.

Крім того, поліцейський отримав 200 доларів США за швидку та безперешкодну видачу посвідчення водія.

Таким чином, працівник поліції обвинувачується в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення службовою особою, поєднаному з вимаганням, та в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369-2, ч. 3 ст. 368 КК України).

Йому може загрожувати позбавлення волі на строк до 10 років.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Офіс генерального прокурора, оперативний супровід – Головне оперативне управління ДБР.