Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Володимир Тимошко: слідчі теруправління ДБР у Полтаві розслідують 767 проваджень

30/01/2019

Слідчими теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, здійснюється досудове розслідування у 767 кримінальних провадженнях, з яких 82 зареєстровано слідчими теруправління, ще 685 отримано за підслідністю від інших органів досудового розслідування. Про це під час брифінгу розповів директор теруправління Володимир Тимошко.

 «Враховуючи, що основу підслідності ДБР складають злочини, вчинені правоохоронцями, найбільше кримінальних проваджень розслідується саме відділом з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя. Нині таких проваджень 192», — розповів Володимир Тимошко.

За час роботи слідчими теруправління у м. Полтаві звершено досудове розслідування у 43 провадженнях.

Також Володимир Тимошко наголосив, що підтримує ініціативу директора Державного бюро розслідувань Романа Труби щодо збільшення кількості слідчих та розміщення представництв ДБР у кожній з областей.

 «Це значно полегшить  роботу слідчих ДБР і дозволить більш оперативно реагувати на скоєння злочинів. Тобто слідчому з Полтави не потрібно буде витрачати кілька годин на дорогу, приміром, до Харкова», — зазначив  Володимир Тимошко.

Крім того, директор теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, наголосив на необхідності якнайшвидшого ухвалення Верховною Радою змін до Закону України «Про Державне бюро розслідувань», які дозволять ДБР створити власні оперативні підрозділи. Адже поки оперативний супровід усіх проваджень здійснюють оперативні підрозділи інших правоохоронних органів.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Полтаві, поширює свою діяльність на Дніпропетровську, Полтавську, Сумську та Харківську області.