Володимир Тимошко: за останні 3 місяці слідчі Полтавського теруправління ДБР скерували до суду 148 проваджень

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві, за останні 3 місяці проводять досудові розслідування у понад 1000 кримінальних провадженнях. 148 з них скеровано до суду. Про це розповів директор теруправління Володимир Тимошко.

«Провадження, що вже скеровані до суду, стосуються осіб, які вчинили військові злочини, а також прикордонників та поліцейських», - сказав   Володимир Тимошко.

Зокрема, директор теруправління ДБР повідомив  про те, що слідчі вже завершили досудове розслідування відносно начальника конвою одного з ізоляторів тимчасового тримання у Кривому Розі. Його затримали при спробі постачання наркотичних засобів у місця позбавлення волі одразу після того, як перебуваючи в одному з судів міста, він  передав засудженому наркотичні засоби та психотропні речовини. У свою чергу засуджений мав розповсюджувати їх на території Криворізької установи виконання покарань №3.

 «В ході слідства було доведено, що начальник конвою налагодив злочинний механізм постачання наркотичних засобів у місця позбавлення волі. Його обвинувачують у незаконному збуті наркотичних речовин.  Це ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України. Обвинуваченому загрожує  позбавлення волі на строк від шести до десяти років з конфіскацією майна», - прокоментував Володимир Тимошко.

Серед інших проваджень, в яких слідчі завершили досудові розслідування, Володимир Тимошко відзначив провадження щодо інспектора прикордонної служби «Вовчанськ» Харківського прикордонного загону, підозрюваного в отриманні неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів США за безперешкодне вивезення через кордон до Російської Федерації партії цигарок. Матеріали провадження вже скеровано до суду. У разі доведення вини, прикордоннику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років з конфіскацією майна.