Владислав Савинець: «Вихованці правничих навчальних закладів є нашими потенційними працівниками і партнерами»

26/06/2019

Студенти  Правничого коледжу Львівського національного університету ім. І. Франка  отримали запрошення  проходити практику в територіальному управлінні Державного бюро розслідувань, розташованому в місті Львові.

До співпраці молодих правників запросив в.о. директора територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, Владислав Савинець.

«Ми зацікавлені в тому, щоб якнайбільше молодих людей дізналися про роботу ДБР та про можливості співпраці з нами», — наголосив Владислав Савинець. Він також закликав майбутніх юристів реагувати на  порушення прав людини звертаючись із  заявами до правоохоронних органів.

Про перспективи працевлаштування на посади в ДБР розповів один із наймолодших керівників підрозділів ДБР, заступник начальника Першого слідчого відділу ТУ ДБР, розташованого у місті Львові, Остап Куманський.

 «Конкурс на посади є шансом для тих, хто мріє працювати в сучасному правоохоронному органі. Незабаром буде проводитися відбір на посади в оперативних підрозділах. Сміливо подавайте документи і ви  зможете  долучитися до нашої команди», —  запросив він  присутніх.

Також слідчі теруправління розповіли студентам про місце Державного бюро розслідувань в системі правоохоронних органів, про особливості розслідувань кримінальних проваджень, які є в підслідності ДБР, основні виклики, що виникають перед правоохоронцями.