Військовослужбовця судитимуть за опір начальнику відділення Військової служби правопорядку

14/11/2019

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо командира відділення однієї з військових частин, яка дислокується на території Житомирської області, підозрюваного у вчиненні опору начальнику Новоград-Волинського відділення Військової служби правопорядку.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Досудовим розслідуванням встановлено: військовослужбовець, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, відмовився надати для перевірки свої документи начальнику служби правопорядку. Після цього обвинувачений наніс представнику служби правопорядку декілька ударів головою та руками, чим спричинив йому легкі тілесні ушкодження.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України.

Кваліфікація: вчинення опору особі, яка виконує покладені на неї обов’язки з військової служби, вчинене в умовах особливого періоду, (ч. 3 ст. 404 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, військовослужбовцю загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від трьох до десяти років.