Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Віталій Стець: Випускники вищих навчальних закладів можуть розпочати кар’єру в Державному бюро розслідувань

14/03/2019

У вимогах конкурсу на посади слідчих ДБР за квотою «В» від кандидатів не вимагається стаж роботи в правоохоронних органах. Важливою є вища юридична освіта. На цьому наголосив виконувач обов’язків директора територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, Віталій Стець на зустрічі зі студентами Правничого коледжу Львівського національного університету імені Івана Франка.

«Конкурсною комісією оголошено набір на 17 посад слідчих у Львівському теруправлінні, з них 5 посад за квотою «В». Дуже важливо на роботу в ДБР залучити молодих юристів без досвіду роботи в правоохоронній системі», — звернув увагу виконувач обов’язків директора Львівського теруправління ДБР. Він розповів майбутнім юристам про формування слідчих підрозділів, недоліки чинного Закону «Про Державне бюро розслідувань», серед яких проблема відсутності в ДБР оперативних працівників, та кількість зареєстрованих і скерованих до суду проваджень.

«Наші слідчі за три місяці роботи скерували до суду 78 проваджень з обвинувальними актами. Серед них велика частина злочинів скоєних правоохоронцями та військові злочини. Нам дуже бракує власних оперативних працівників. Зараз доводиться співпрацювати з колегами з інших правоохоронних органів, які водночас є суб’єктами наших досудових розслідувань», — пояснив Віталій Стець.

 

Керівник Львівського теруправління ДБР запросив студентів в майбутньому брати участь у конкурсах. «У Державного бюро розслідувань відбір працівників відбувається лише на конкурсній, а Законом передбачена конкурентоспроможна оплата праці. Це можливість і стимул для тих, хто хоче долучитися до формування нового правоохоронного органу», — наголосив він.