Віталій Стець: за два місяці слідчі Львівського теруправління ДБР скерували до суду 28 обвинувальних актів

02/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Львові, розслідують 525 кримінальних проваджень та скерували до суду 28 обвинувальних актів.  Про це під час брифінгу повідомив журналістам виконувач обов’язків директора Львівського теруправління ДБР Віталій Стець. 

«Територіальним управлінням у м. Львові проводиться досудове розслідування у 525 кримінальних провадженнях. У більшості з них фігурують правоохоронці та особи, які скоїли військові злочини», − зауважив Віталій Стець. 

За його словами, частину з цих проваджень  до ДБР передали за підслідністю з інших правоохоронних органів, 104 - зареєстрували слідчі теруправління.

Під час брифінгу керівники теруправління звернулись до присутніх журналістів з пропозиціями у поглибленні співпраці. 

«У нас діє гаряча телефонна лінія,  громадяни можуть звернутися  до чергового слідчого і повідомити про злочин. Нагадую, повідомлення про злочин, опубліковане в пресі, також є підставою для реєстрації провадження і  проведення розслідування», − наголосив перший заступник директора теруправління Владислав Савинець. 

Керівники теруправління розповіли журналістам про особливості роботи, які виникають перед слідчими через відсутність в ДБР власних оперативних підрозділів. 

«Ми вдячні колегам з інших правоохоронних органів, з якими зараз співпрацюємо. Матеріали, що від них надходять, якісні і дозволяють нам утверджувати принцип невідворотності покарання. Утім, це не скасовує того факту, що правоохоронці - наші підслідні. Тож для більш об’єктивного проведення розслідувань ми потребуємо наповнення штату теруправління оперативними співробітниками», − наголосив Віталій Стець. 

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Львові, поширює свою діяльність на Волинську, Закарпатську, Івано-Франківську, Львівську та Тернопільську області.