Винним в отруєнні військовослужбовців Нацгвардії на Львівщині загрожує від 5 до 7 років позбавлення волі

07/05/2019

У теруправлінні ДБР, розташованого в м. Львів, розслідують кримінальне провадження за фактом харчового отруєння службовців однієї з військових частин  Національної гвардії України.

Слідчі отримали інформацію про отруєння 57 осіб із числа службовців військової частини №4114, розташованої в місті Львові. Після цього прибули в  солдатську їдальню та провели огляд приміщення та продовольчих складів військової частини. В ході розслідування були відібрані зразки  продуктів харчування з кухні та проби  біологічного походження від персоналу їдальні. Отриманий матеріал у даний час досліджують у лабораторії  Держпродспоживслужби в Львівській області.

Остаточні висновки про те, що стало причиною  харчових отруєнь можна буде зробити лише за результатами лабораторних досліджень.

У даний час стан здоров’я 57 військовослужбовців задовільний, усі вони перебувають під наглядом медиків.

За   фактом отруєння військових внесені  відомості  до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 425 Кримінального кодексу України, за недбале ставлення військової службової особи до військової служби в умовах особливого періоду крім воєнного стану.

У випадку доведення вини, особам причетним до отруєння загрожує покарання  у вигляді позбавлення волі терміном від  5 до 7 років.