Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Вікторія Басалаєва: Ми вже відкрили перші кримінальні провадження

11/12/2018

«У нас призначено 25 слідчих і один експерт-криміналіст. Плюс шість осіб керівного складу - начальники слідчих відділів та їх заступники. Але я не вважаю правильним ділити особовий склад на слідчих, на начальників і заступників, тому що я попередила, що корони ні у кого не буде, справи будуть розслідувати всі без винятку: і начальники відділів, і їх заступники. З огляду на те, що вони керівники, у них буде потрійне навантаження. Вони це прекрасно розуміють і готові працювати. До слова, одне з перших кримінальних проваджень було зареєстровано начальником відділу»,- розповіла в інтерв’ю виданню «Моє місто» в.о. директора територіального управління ДБР, розташованого у Миколаєві, Вікторія Басалаєва.

Також у розмові з журналістом Вікторія Басалаєва розповіла, що її дослідження на поліграфі тривало 4 години, а одному зі слідчих вона призначила додаткову перевірку.

«На сьогоднішній день одному із слідчих я відмовила в призначенні, тому що він не зміг пройти поліграфічне дослідження. Але з огляду на те, що ця людина переможець конкурсу і лише через негативний поліграф відмовити в призначенні ми не можемо, було прийнято рішення провести по ньому ще одне поліграфічне дослідження», - каже Вікторія Басалаєва.

Детальніше – на сторінках видання «Моє місто».