Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Вікторія Басалаєва: 27 кримінальних проваджень вже скеровані до суду, у трьох справах є вироки

06/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, розслідують 466 кримінальних проваджень, з яких 380 були передані за підслідністю з інших правоохоронних органів, 86 відкриті слідчими ДБР. Про це на брифінгу повідомила в.о. директора теруправління Вікторія Басалаєва.

За її словами, найбільше проваджень, що розслідують слідчі теруправління, стосуються дій правоохоронців - 240. На другому місці військові – 212 осіб. Також слідчі перевіряють наявність складу злочину у діях 14 суддів.

«У 27 кримінальних провадженнях досудове розслідування вже завершено і обвинувальні акти скеровані до суду. З них, 26 проваджень – це військові злочини. Зазначимо, що у трьох справах, що стосуються військових, вже є вироки суду. Це справи про самовільне залишення військовослужбовцями місця несення служби», – повідомила Вікторія Басалаєва.

Крім того, за її словами, слідчі теруправління ДБР у Миколаєві розслідують 36 проваджень за фактом перевищення влади чи службових повноважень працівниками правоохоронних органів.

«Два провадження зареєстровані за фактом катувань, вчинених працівниками правоохоронних органів. Зазначимо, що саме на слідчих, що розслідують злочини правоохоронців та у сфері правосуддя, в теруправлінні найбільше навантаження», – повідомила Вікторія Басалаєва.

Нагадаємо, теруправління ДБР, розташоване у м. Миколаєві, поширює свою діяльність на Кіровоградську, Миколаївську, Одеську області.