Викрито групу чиновників та поліцейського, які обіцяли виділити земельну ділянку за 500 тис. доларів США

12/06/2019

Слідчими Київського теруправління ДБР викрито групу зловмисників, які намагалися отримати від громадянина 500 тис. доларів США  за виділення йому в користування 100 га земельної ділянки.

Відомо, що серед згаданої групи осіб – посадовці органів місцевого самоврядування та поліцейський. За грошову винагороду вони обіцяли громадянину віддати в користування для ведення мисливського господарства земельну ділянку, розташовану в Путильському районі Чернівецької області.

Сьогодні за результатами проведених слідчих дій, у порядку ст. 208 КПК України, затримано депутата Путильської районної ради Чернівецької області, спеціаліста 1-категорії Усть – Путильської сільської ради та   інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи Путильського відділу Нацполіції. Згаданих осіб затримано при передачі частини грошових коштів у сумі 200 тис. доларів США.

Важливо зазначити, що оперативний супровід у даному кримінальному провадженні здійснює управління захисту економіки в Хмельницькій області Департаменту захисту економіки Національної поліції України, Головний відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Головного управління СБУ в Хмельницькій області та департамент внутрішньої безпеки МВС. Процесуальне керівництво – Генеральна прокуратора України.

Досудове розслідування наразі триває, проводяться обшуки та інші першочергові слідчі дії. Вирішується питання щодо повідомлення вказаним особам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст.190 КК України (Шахрайство, вчинене в особливо великих розмірах організованою групою).