Викрадення майна військової частини на суму понад 150 000 гривень – ДБР повідомило про підозру військовослужбовцю

Слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому, повідомили про підозру начальнику радіостанції однієї із військових частин, що дислокується на Хмельниччині. Військовослужбовець підозрюється у викраденні військового майна шляхом зловживання службовим становищем та дезертирстві, вчиненому в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 3 ст. 410 та ч. 3 ст. 408 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що з листопада 2019 року по квітень 2020 року посадовець викрадав та збував комплектуюче майно до радіостанцій та радіоприймальних вузлів, що перебувають на балансі військової частини. Унаслідок цього державі завдано збитків на суму понад 150 тис грн.

За клопотанням слідчих ДБР підозрюваному обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою, а на викрадене майно накладено арешт.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Військова прокуратура Хмельницького гарнізону Західного регіону України. Оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Хмельницькій області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 12 років.