Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Відпочинок під виглядом службового відрядження: ДБР викрило заступника голови Полтавської облради на службовому підробленні та шахрайстві (ВІДЕО)

16/04/2024

Працівники ДБР розслідують кримінальне провадження щодо заступника голови Полтавської обласної ради, який під виглядом службового відрядження подорожував Європою в особистих справах.

Йому повідомлено про підозру у службовому підробленні та шахрайстві.

У взаємодії з СБУ працівники Бюро встановили, що посадовець оформив собі службове відрядження до міста Бідгощ, Республіки Польща, начебто для проведення офіційних зустрічей з польськими колегами. Однак, прибувши 23 березня 2023 року до Кракова, він одразу сів на літак та попрямував до Португальської Республіки. Повернувшись з відпочинку до Польщі 8 квітня 2023 року депутат цього ж дня повернувся в Україну.

Крім того, слідство встановило, що під час своєї поїздки в особистих справах чиновник отримував зарплатню Полтавській обласній раді, чим завдав матеріальної шкоди місцевому бюджету.

Депутату повідомлено про підозру у службовому підробленні, використанні свідомо підробленого документа та шахрайстві (ч. 1 ст. 366, ч. 4 ст. 358 та ч. 1 ст. 190 КК України).

Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора.