Вбивство перехожого на Луганщині — ДБР завершило розслідування стосовно капітана ДСНС

29/04/2021

ТУ ДБР у Краматорську завершило досудове розслідування відносно 32-річного працівника одного з відділів ГУ ДСНС України у Луганській області.

Як встановило слідство, ввечері 10 жовтня 2020 року правоохоронець у позаробочий час, перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, знаходився в районі автостанції Лисичанська. Побачивши неподалік двох людей, які, на його думку, голосно розмовляли між собою та співали, він розлютився та підбіг до компанії. Ударами у голову правоохоронець збив з ніг спочатку одного чоловіка, а потім іншого.

Працівник ДСНС не обмежився тільки ударами, він здійснив декілька стрибків обома ногами на голову лежачої на асфальті людини, неспроможної захищатись.

Побачивши, що чоловік не подає ознак життя, правоохоронець втік з місця події.

В ході досудового розслідування, за висновками судових експертиз встановлено прямий причинно-наслідковий зв'язок між діями правоохоронця та смертю людини: 39-річний чоловік, не приходячи до тями, від отриманих тілесних ушкоджень помер на місці події.

Таким чином, капітан Служби цивільного захисту обвинувачується у вбивстві, тобто умисному протиправному заподіянні смерті іншій людині (ч. 1 ст. 115 КК України).

У разі доведення вини правоохоронцю загрожує позбавлення волі на строк до 15 років.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює Луганська обласна прокуратура.