Вбивство дроворуба-нелегала на Херсонщині – ДБР повідомило про підозру ліснику

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, повідомили про підозру інженеру ДП «Великокопанівського державного лісомисливського господарства» в  умисному вбивстві, вчиненому при перевищенні меж необхідної оборони, а також перевищенні заходів, необхідних для затримання злочинця (ст. 118 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що працівник лісового господарства помітив чотирьох осіб, які здійснювали незаконну вирубку лісу. Намагаючись їх зупинити підозрюваний здійснив три попереджувальні постріли з карабіну. Один із дроворубів сів за кермо автомобіля та нібито намагався наїхати на лісника. У відповідь підозрюваний здійснив один прицільний постріл з карабіну в бік транспортного засобу, у результаті якого водій отримав вогнепальне поранення грудної клітини та помер на місці події.

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Херсонської області.

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді виправних робіт на строк до 2 років або обмеження волі на строк до 3 років, або позбавлення волі на строк до 2 років.