Важливий крок для початку роботи ДБР: призначено перших 42 переможців конкурсу на посади в центральному апараті Бюро

16/08/2018

42 переможців конкурсу призначено на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань. Серед них – головні та провідні спеціалісти управлінь та відділів Бюро: правового забезпечення, міжнародного співробітництва та зовнішніх комунікацій, режимно-секретної роботи та захисту інформації, внутрішнього аудиту, кадрової роботи та державної служби тощо.

16 серпня вони склали присягу державного службовця.

«Я не обіцяю, що буде легко. Та гадаю, кожен із вас прийшов сюди, щоб побудувати новий правоохоронний орган, яким ви будете пишатися, яким будуть пишатися ваші сім’ї, ваша країна. У підслідності ДБР – найвищі посадовці, судді, працівники правоохоронних органів, ті, хто вчинив військові злочини. Це люди, які мають можливість уникати покарання, але ДБР повинно зламати ці стереотипи. Наша місія – притягнення винних до відповідальності, незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси», – зазначив Директор Бюро Роман Труба.

Усього визначено 180 переможців конкурсу на посади в центральному апараті Державного бюро розслідувань: 54 державних службовців та 126 слідчих.

Стосовно переможців на посади слідчих вже розпочалися спеціальні перевірки органами державної влади.

«Це обов’язкова процедура, яку перед призначенням мають пройти всі кандидати на посади слідчих. Перевірятиме СБУ, Національна поліція, Міністерство оборони, Міністерство юстиції, НАЗК та інші органи. Як тільки перевірка закінчиться і якщо вона буде позитивна, слідчих буде призначено на посади», – роз’яснив Директор Бюро.

Також тривають конкурси на 455 посад до семи територіальних управлінь ДБР.