Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

В.Тимошко очолив Полтавське територіальне управління ДБР

04/12/2018

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба провів у Полтаві робочу зустріч, під час якої представив директора Полтавського територіального управління ДБР Володимира Тимошка.

Під час зустрічі були присутні керівники місцевих органів влади, правоохоронних органів, а також представники ЗМІ.

Роман Труба нагадав, що всі працівники ДБР обираються лише за результатами відкритого конкурсу та проходять психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу.

«Не виняток і директор теруправління, якого сьогодні я хочу представити  – Володимир Тимошко. Він пройшов всі етапи конкурсу, поліграф та співбесіду з керівництвом ДБР», – додав Р.Труба.

Очільник Бюро підкреслив, що серед завдань, які стоять перед директором територіального управління, – матеріально-технічне забезпечення управління; забезпечення системної роботи слідчих підрозділів, взаємодії з правоохоронними органами, а також з громадянським суспільством.

Зокрема, Р.Труба наголосив на важливості налагодження співпраці з оперативними підрозділами інших правоохоронних органів.

«Нагадаю, що в Законі України «Про Державне бюро розслідувань» серед переліку посад законодавець забув вказати посаду оперуповноваженого. З цієї причини ми не можемо створити оперативні підрозділи та будемо співпрацювати в цьому напрямку з нашими колегами. Важливо, щоб ця співпраця була ефективною, адже у нас одне завдання – притягнення винних до відповідальності», – заявив Р.Труба.

У свою чергу Володимир Тимошко зауважив, що територіальне управління ДБР у м. Полтаві готове до роботи.

«Наша мета – своїми діями щоденно доводити принципи невідворотності покарання, незважаючи на зв’язки, ресурси та статки. Своєю об’єктивністю та неупередженістю під час виконання завдань ми повинні в повній мірі реалізовувати статтю 24 Конституції України: «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом», – наголосив В.Тимошко.

 Довідково: Володимир Тимошко у правоохоронних органах працює з 1999 року  на різних посадах – починаючи зі слідчого районного відділу, завершуючи керівними посадами в Національній поліції України.