В.Тимошко очолив Полтавське територіальне управління ДБР

04/12/2018

Директор Державного бюро розслідувань Роман Труба провів у Полтаві робочу зустріч, під час якої представив директора Полтавського територіального управління ДБР Володимира Тимошка.

Під час зустрічі були присутні керівники місцевих органів влади, правоохоронних органів, а також представники ЗМІ.

Роман Труба нагадав, що всі працівники ДБР обираються лише за результатами відкритого конкурсу та проходять психофізіологічне дослідження за допомогою поліграфу.

«Не виняток і директор теруправління, якого сьогодні я хочу представити  – Володимир Тимошко. Він пройшов всі етапи конкурсу, поліграф та співбесіду з керівництвом ДБР», – додав Р.Труба.

Очільник Бюро підкреслив, що серед завдань, які стоять перед директором територіального управління, – матеріально-технічне забезпечення управління; забезпечення системної роботи слідчих підрозділів, взаємодії з правоохоронними органами, а також з громадянським суспільством.

Зокрема, Р.Труба наголосив на важливості налагодження співпраці з оперативними підрозділами інших правоохоронних органів.

«Нагадаю, що в Законі України «Про Державне бюро розслідувань» серед переліку посад законодавець забув вказати посаду оперуповноваженого. З цієї причини ми не можемо створити оперативні підрозділи та будемо співпрацювати в цьому напрямку з нашими колегами. Важливо, щоб ця співпраця була ефективною, адже у нас одне завдання – притягнення винних до відповідальності», – заявив Р.Труба.

У свою чергу Володимир Тимошко зауважив, що територіальне управління ДБР у м. Полтаві готове до роботи.

«Наша мета – своїми діями щоденно доводити принципи невідворотності покарання, незважаючи на зв’язки, ресурси та статки. Своєю об’єктивністю та неупередженістю під час виконання завдань ми повинні в повній мірі реалізовувати статтю 24 Конституції України: «Громадяни мають рівні конституційні права і свободи та є рівними перед законом», – наголосив В.Тимошко.

 Довідково: Володимир Тимошко у правоохоронних органах працює з 1999 року  на різних посадах – починаючи зі слідчого районного відділу, завершуючи керівними посадами в Національній поліції України.