В Одесі судитимуть військовослужбовця, підозрюваного у викраденні з військової частини дизпалива на понад 180 тисяч гривень

25/04/2019

Слідчі теруправлiння ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за процесуального керівництва військової прокуратури Одеського гарнізону, завершили досудове розслідування стосовно військовослужбовця, підозрюваного у розкраданні дизельного палива.

Досудовим розслідуванням встановлено, що військовослужбовець, займаючи посаду начальника служби паливних та мастильних матерiалiв однiєї з вiйськових частин, дислокованих в Одеськiй областi, з метою незаконного збагачення привласнив 5,5 тон дизельного пального на суму 181656 гривень.

Дизельне паливо військовослужбовець злив з резервуарів військової частини та вивіз аби продати підприємству, яке займається продажем паливно-мастильних матеріалів.

Пiд час реалiзацiї викрадених нафтопродуктiв військовослужбовця затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. 

Дії затриманого слідчі ДБР кваліфікували як викрадення військового майна, вчинене в умовах особливого періоду (ч. 3 ст. 410 Кримінального кодексу України).

Обвинувальний акт скеровано до Суворовського районного суду Одеси.

У разі доведення вини, військовослужбовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 12 років.