В Одесі керівника КП затримали під час отримання коштів за дозвіл на проведення в парку фестивалю "Hand Made"

15/05/2019

Слiдчі теруправлiння Державного бюро розслiдувань, розташованого у місті Миколаєвi, за оперативного супроводження Управління захисту економіки в Одеськiй областi Департаменту захисту економіки Нацполiцiї  України та процесуального керiвництва вiйськової прокуратури Одеського гарнiзону Пiвденного регiону України затримали виконувача обов’язків директора КП «Парки Одеси».

За даними слідства, виконувач обов’язків директора комунального підприємства вимагав неправомiрну вигоду в розмiрi 50000 гривень в однієї з громадських організацій.  За ці кошти він обіцяв надати дозвіл на проведення в центральному парку культури i вiдпочинку iм. Т.Г.Шевченко Одеси фестивалiв "Hand Made".  

Неправомірну вигоду виконувач обов’язків директора КП «Парки Одеси» отримував двома частинами. Першу частину - 20 000 гривень він отримав 14 травня 2019 року зранку, перебуваючи у службовому кабінеті. Ще 30 000 гривень посадовцю передали ввечері, після чого його затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Слідчі готують затриманому повідомлення про підозру в одержанні неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, керівнику комунального підприємства загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.