Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

У Запорізькій області слідчі ДБР затримали військового комісара під час отримання 450 євро за непризов на військову службу

14/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Мелітополі, за оперативного супроводу Управління захисту економіки у Запорізькій області та процесуального керівництва військової прокуратури Запорізького гарнізону Південного регіону України, викрили військового комісара одного з комісаріатів на вимаганні від військовозобов’язаного 1200 доларів США за непризов на службу та видачу військового квитка. 

На початку лютого слідчими ДБР вже було задокументовано отримання військовим комісаром частини коштів у сумі 300 євро. 13 лютого, його затримали під час отримання наступної частини неправомірної вигоди у розмірі 450 євро. 

Військовий затриманий в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за процесуального керівництва військової прокуратури Запорізького гарнізону.

Вирішується питання щодо повідомлення військовому про підозру в одержанні неправомірної вигоди, поєднаної з вимаганням такої вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Слідчі дї тривають.