У теруправлінні ДБР у м. Мелітополі оголосили конкурс на 11 посад слідчих

28/02/2019

У теруправлінні ДБР, розташованому у м. Мелітополі, оголошено конкурс на 11 посад слідчих. Рішення про збільшення штату слідчих у теруправліннях прийняв Директор ДБР Роман Труба.

«У територіальному управління ДБР у м. Мелітополі зараз працюють 33 слідчих. Один слідчий розслідує близько 13 кримінальних проваджень, і з кожним днем ця цифра тільки зростатиме. Тому Директором ДБР прийнято рішення збільшити штат слідчих у теруправлінні до 44 осіб за рахунок вакантних посад оперативників», –  зазначив директор теруправління ДБР у м. Мелітополі Денис Керман.

З 25 лютого до 20 березня 2019 року триває прийом документів на посади:

  • слідчого Першого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) квота «а» – 2 посади;
  • слідчого Першого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) квота, передбачена підпунктом «в» – 1 посада;
  • слідчого Другого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) квота «б» – 1 посада;
  • слідчого Другого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) квота, «в» – 4 посади;
  • слідчого Третього слідчого відділу (відділу з розслідування військових злочинів) квота, «б» – 1 посада;
  • слідчого Третього слідчого відділу (відділу з розслідування військових злочинів) квота, передбачена підпунктом «в» – 2 посади.

З умовами проведення конкурсу на посади до Державного бюро розслідувань можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що під час початкового формування підрозділів Державного бюро розслідувань діє квотний принцип набору на посади слідчих.

Відповідно до нього квота «а» – це посади для осіб, які протягом останнього року обіймали посади слідчих прокуратури, квота «б» – для осіб, які протягом останнього року обіймали посади слідчих в інших органах державної влади, квота «в» –  осіб з вищою юридичною освітою, але без досвіду роботи.

Відзначимо, що на посади слідчих за квотою «в» до теруправлінь можуть претендувати випускники юридичних навчальних закладів, які взагалі не мають досвіду роботи. Це відкриває шлях у новий правоохоронний орган молодим фахівцям.

Також в теруправлінні ДБР у м. Мелітополі оголосили конкурс на 12 посад державної служби. З повним переліком вакансій можна ознайомитись за посиланням.