Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

У теруправлінні ДБР у м. Хмельницькому оголошено конкурс на 13 посад слідчих

28/02/2019

У теруправлінні ДБР, розташованому у м. Хмельницькому, оголошено конкурс на 13 посад слідчих. Рішення про збільшення штату слідчих у теруправліннях прийняв Директор ДБР Роман Труба.

«В теруправлінні ДБР у Хмельницькому зараз працюють 22 слідчі, ще 10 переможців конкурсу чекають на призначення. На кожного слідчого в середньому припадає по 29 кримінальних проваджень, і їхня кількість тільки зростатиме. Рішенням Директора ДБР збільшено кількість слідчих в теруправлінні у Хмельницькому до 45 посад за рахунок вакантних посад оперативників», –  повідомив директор теруправління ДБР, розташованого у м. Хмельницькому, Сергій Палатов.

З 25 лютого до 20 березня 2019 року триває прийом документів на посади:

  • слідчого Першого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції) квота, передбачена підпунктом «а» – 1 посада;
  • слідчого Другого слідчого відділу (відділу з розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя) квота, передбачена підпунктом «в» – 3 посади;
  • слідчого Третього слідчого відділу (відділу з розслідування військових злочинів) квота, передбачена підпунктом «а» – 3 посади;
  • слідчого Третього слідчого відділу (відділу з розслідування військових злочинів) квота, передбачена підпунктом «б» – 2 посади;
  • слідчого Третього слідчого відділу (відділу з розслідування військових злочинів) квота, передбачена підпунктом «в» – 4 посади.

З умовами проведення конкурсу на посади до Державного бюро розслідувань можна ознайомитись за посиланням.

Нагадаємо, що під час початкового формування підрозділів Державного бюро розслідувань діє квотний принцип набору на посади слідчих.

Відповідно до нього квота «а» – це посади для осіб, які протягом останнього року обіймали посади слідчих прокуратури, квота «б» – для осіб, які протягом останнього року обіймали посади слідчих в інших органах державної влади, квота «в» –  осіб з вищою юридичною освітою, але без досвіду роботи.

Відзначимо, що на посади слідчих за квотою «в» до теруправлінь можуть претендувати випускники юридичних навчальних закладів, які взагалі не мають досвіду роботи. Це відкриває шлях у новий правоохоронний орган молодим фахівцям.

Також у теруправлінні ДБР у м. Хмельницькому оголошено конкурс на 9 посад державної служби. З повним переліком вакансій можна ознайомитись за посиланням.