У Слов’янську слідчі ДБР затримали командира роти Національної гвардії України за вимагання неправомірної вигоди

09/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Краматорську, затримали командира роти резерву однієї з військових частин Національної гвардії України  під час отримання 13 800 гривень неправомірної вигоди.

За попередньою інформацією, командир роти резерву однієї з військових частин Національної гвардії України, що несе службу в районі проведення операції Об’єднаних сил, створював системні умови для вимагання та отримання неправомірної вигоди за зарахування особи до роти резерву військової частини.

Нацгвардійця затримали під час отримання 13 800 гривень неправомірної вигоди в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за оперативного супроводу Управління захисту економіки Національної поліції в Донецькій області.

Процесуальне керівництво здійснює  військова прокуратура Об’єднаних сил.

Слідчі ДБР готують затриманому повідомлення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

 У разі доведення вини нацгвардійцю загрожує позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади на строк до трьох років, з конфіскацією майна.