У нас немає мети заповнити штат. Наша мета – вибрати кращих – Богдан Чегіль

16/11/2018

У територіальному управлінні ДБР в Мелітополі вже працюють 12 людей. Ще 28 переможців конкурсу на посади слідчих проходять спеціальну перевірку органами державної влади та дослідження за допомогою поліграфу. Про це повідомив виконувач обов'язки директора теруправоіння ДБР в Мелітополі Богдан Чегіль  в інтерв’ю «Головній газеті Мелітополя».

 

 

«З урахуванням результатів спецперевірки і даних поліграфу буде прийнято рішення про призначення на посаду – чи, можливо, відмову в призначенні щодо переможців на посади слідчих», – додав Б.Чегіль.

Він повідомив, що штат територіального управління складатиме 114 людей, а на роботу приймають лише переможців конкурсів. Наразі тривають конкурси на 24 посади. При цьому Богдан Чегіль додав, що стоїть мета не лише заповнити штат:

«Наша мета вибрати кращих кандидатів».

Також виконувач обов’язків керівника управління розповів про зарплати в територіальних управліннях. Так, керівник підрозділу отримує 26 прожиткових мінімумів, тобто близько 46 тис. грн. Слідчий буде отримувати приблизно 35 тис. грн. Провідний спеціаліст близько 11 тис. грн.

 

Повне інтерв’ю доступно за посиланням.