Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

У Мелітополі судитимуть військовослужбовця, який у стані алкогольного сп’яніння завдав тілесні ушкодження командиру

07/03/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у Мелітополі, завершили досудове розслідування стосовно молодшого сержанта військової частини, що базується у Мелітополі, за завдання тілесних ушкоджень безпосередньому керівнику.

У ході слідства встановлено, що 16 грудня 2018 року, військовослужбовець, виконуючи обов’язки командира з військової служби, помітив на території частини молодшого сержанта у стані алкогольного сп’яніння і зробив йому зауваження. Підлеглий у відповідь почав нецензурно висловлюватись, а потім повернуся і пішов у казарму. Командир наказав молодшому сержанту зупинитись, на що той не відреагував. Потім підлеглий раптово розвернувся і завдав командиру удар по нозі, чим спричинив закритий перелом. Відповідно до результатів судово-медичної експертизи, ці травми відносяться до середньої тяжкості.

За результатами досудового розслідування військовослужбовець обвинувачується у заподіянні тілесних ушкоджень начальнику у зв’язку з виконанням ним службових повноважень (ч. 4 ст. 405 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини військовслужбовцю загрожує покарання строком від 5 до 10 років.