Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

У Черкасах слідчі ДБР повідомили про підозру слідчому поліції в отриманні 3300 доларів США від водія, що скоїв смертельне ДТП

13/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Києві, викрили слідчого Головного управління Національної поліції в Черкаській області в отриманні неправомірної вигоди у сумі 3300 доларів США. Загалом слідчий вимагав 5000 доларів США.

За попередньою інформацією, слідчий відділу розслідування злочинів у сфері транспортну вимагав ці кошти за непритягнення до кримінальної відповідальності водія, що скоїв смертельне ДТП.

Факт вимагання коштів задокументовано за процесуального керівництва Генеральної інспекції Генеральної прокуратури України та оперативного супроводу Управління СБУ в Черкаській області.

Після проведення обшуку вдома та у робочому кабінеті слідчого, йому повідомили про підозру у вимаганні неправомірної вигоди (ч.3 ст.368 Кримінального кодексу України). Наразі тривають обшуки у інший посадових осіб поліції. Також слідчі ДБР перевіряють на причетність до вчинення вказаного злочину працівників прокуратури та експертної установи.

У разі доведення вини слідчому поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна з позбавленням права обіймати певні посади терміном на 3 роки.