У Мелітополі затримали інспектора поліції під час отримання 5000 доларів США за інформацію про викрадене військове майно

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Мелітополі, за оперативного супроводження Головного відділу по боротьбі з корупцією СБУ в Запорізькій області та Головного управління контррозвідки СБУ, викрили факт вимагання та одержання інспектором Мелітопольського відділу поліції коштів від військовослужбовця. Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням здійснює військова прокуратура Запорізького гарнізону.

За даними слідства, інспектор Мелітопольського відділу поліції Головного управління Нацполіції у Запорізькій області вимагав у військовослужбовця 10 000 доларів США за інформацію про місцезнаходження майна, викраденого з військової частини А3840. Військовослужбовець був матеріально відповідальний за вказане майно, тому був зацікавлений знайти його. Працівник поліції вийшов на нього з пропозицію купити інформацію. Звідки поліцейський дізнався де знаходиться викрадене і чи справді володів такою інформацією, слідчі ДБР ще з’ясовують.

Після одержання частини неправомірної вигоди у сумі 5000 доларів США поліцейського затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Попередньо дії працівника поліції кваліфіковані як одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднаному з вимаганням (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

У разі доведення вини, поліцейському загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 5 до 10 років.