У Херсоні затримали працівника податкової під час спроби надати неправомірну вигоду розміром у 500 доларів США поліцейському

Cлідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Мелітополі, за оперативного супроводження Херсонського управління Департаменту внутрішньої безпеки Нацполіції викрили старшого оперуповноваженого ГУ ДФС у Херсонській області, АР Крим та м. Севастополя під час спроби надати неправомірну вигоду у розмірі 500 США працівнику поліції.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Херсонського гарнізону.

За попередньою інформацією, працівники поліції виявили у старшого оперуповноваженого податкової наркотичну речовину «канабіс». Аби уникнути можливої відповідальності за незаконне зберігання наркотичних речовин податківець запропонував поліцейському неправомірну вигоду у сумі 500 доларів США.

Під час передачі коштів податківця затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Тривають першочергові слідчі дії.

Затриманому готується повідомлення про підозру у наданні неправомірної вигоди службовій особі (ч. 3 ст. 369 Кримінального кодексу України).  

У разі доведення вини, старшому оперуповноваженому ДФС загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком від 4 до 8 років.