У Державному бюро розслідувань обрали перших слідчих – Р.Труба

03/08/2018

Внутрішня конкурсна комісія ДБР визначила переможців на 75 посад слідчих центрального апарату Державного бюро розслідувань. Про це повідомив Директор Бюро Роман Труба в інтерв’ю  «Інтерфакс-Україна»

«Це ті кандидати, які працюють слідчими в прокуратурі та інших правоохоронних органах», – уточнив Р.Труба.

Він нагадав, що закон чітко встановив квоти для слідчих ДБР: 51% не повинні працювати слідчими правоохоронних органів протягом останнього року, 49% – це діючі слідчі прокуратури та інших правоохоронних органів. 

«Усього ми оголосили конкурс на 152 посади слідчих центрального апарату і на 231 посаду – семи територіальних управлінь. Тобто всього на 383 посади», – нагадав Р.Труба.

Директор Бюро повідомив, що всі переможці на посади слідчих також пройдуть спеціальну перевірку:

«Така ж схема перевірок і призначення, як і для претендентів на керівні посади. Тільки від внутрішніх комісій немає перешкод, у мене є повна інформація щодо кандидатів, і я можу негайно призначити спецперевірки. Так, вже запущена процедура призначення перевірок для заступників директорів територіальних органів, яких також відібрала внутрішня комісія ДБР. До речі, ці кандидати теж пройдуть перевірку НАБУ. В даному випадку важливий об'єктивний підхід до всіх ключових посад».

Також Р.Труба повідомив, що на наступному тижні перші переможці конкурсу на посади державної служби (спеціалісти/головні спеціалісти) розпочнуть роботу.

«Поки що в будівлі на вул. Симона Петлюри, хоча там немає відповідних умов. Також укладено договір про оренду приміщення у будівлі «Преса України» на проспекті Перемоги. Коли центральний апарат переїде, по вул. Петлюри буде знаходитися територіальне управління м. Києва», – розповів Р.Труба.