У Чернівецькій області судитимуть прикордонника за систематичне одержання неправомірної вигоди

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо дільничного інспектора прикордонної служби одного з відділів прикордонної служби Чернівецького прикордонного загону Державної прикордонної служби України, підозрюваного у систематичному вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому.

Досудовим розслідуванням встановлено прикордонник систематично отримував неправомірну вигоду від громадян, які переміщували товари через державний кордон України. 

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала військова прокуратура Чернівецького гарнізону. Оперативний супровід – Управління Служби безпеки України у Чернівецькій області.

Кваліфікація: прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди (ч. 1 ст. 368 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від однієї тисячі до тисячі п’ятисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешт на строк від трьох до шести місяців, або позбавлення волі на строк від двох до чотирьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.