Тримання під вартою без можливості внесення застави за розбій – поліцейському та його спільникам обрано запобіжний захід

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід офіцеру поліції одного із відділень поліції Калинівського відділу поліції ГУ Нацполіції у Вінницькій області та трьом цивільним особам у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави. Крім цього, суд відсторонив правоохоронця від займаної посади. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому.

За попередньою інформацією, 6 травня 2020 року правоохоронець та троє цивільних осіб проникли до квартири та стали вимагати гроші у власника, а не отримавши їх обікрали помешкання та побили господаря. В подальшому вони були затримані працівниками поліції.

7 травня слідчі ДБР повідомили затриманим про підозру у розбої, поєднаному з проникненням у житло (ч. 3 ст. 187 Кримінального кодексу України). 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Вінницьке управління ДВБ Нацполіції.

У разі доведення вини, підозрюваним загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.