Тримання під вартою або майже 137 000 грн застави – посадовцю Житомирської поліції обрано запобіжний захід 

Хмельницький міськрайонний суд обрав запобіжний захід начальнику одного із підрозділів патрульної поліції Житомирського відділу поліції Головного управління Нацполіції в Житомирській області, який підозрюється у одержанні неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому. 

За рішенням суду, підозрюваного триматимуть під вартою із можливістю внесення застави у розмірі 136 630 гривень (65 прожиткових мінімумів для працездатних осіб). Також його відсторонено від посади. 

Нагадаємо, 5 травня 2020 року слідчі ДБР затримали правоохоронця після одержання неправомірної вигоди. Він вимагав 20 000 гривень від представника суб’єкта господарювання, що займається транспортуванням лісопродукції, за невтручання у підприємницьку діяльність (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України). 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Оперативний супровід – відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в Житомирській області. 

У разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.