Теруправління ДБР у Полтаві співпрацюватиме з центрами надання безоплатної вторинної правової допомоги

08/02/2019

Володимир Тимошко підписав Меморандум про співпрацю з представниками центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги

Директор теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, Володимир Тимошко підписав Меморандум про співпрацю з представниками регіональних центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги Полтавської, Сумської, Харківської, Луганської та Дніпропетровської областей.

Мета Меморандуму – співпраця для посилення забезпечення дотримання прав людини стосовно затриманих правоохоронними органами громадян.

«Наше завдання - консолідація зусиль з боку територіального управління ДБР та центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги, спрямованих на недопущення випадків проведення слідчих дій без присутності захисника», — прокоментував Володимир Тимошко.

Документ підписали директор теруправління ДБР, розташованого у м. Полтаві, Володимир Тимошко, директор Полтавського Регіонального центру з надання БВПД Олександр Черчатий, директор Сумського Регіонального центру з надання БВПД Олена Демченко, директор Харківського та Луганського Регіонального центру з надання БВПД Анатолій Бородавка та заступник директора Дніпропетровського Регіонального центру з надання БВПД Ніна Тутова.