Теруправління ДБР, розташоване в м. Мелітополі, співпрацюватиме з Регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області

07/08/2019

Теруправлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Мелітополі, 6 серпня 2019 року укладено Меморандум про співпрацю та взаємодію з Регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області.

«Основною метою співпраці та взаємодії стала консолідація спільних зусиль, спрямованих на недопущення порушень прав і свобод людини, зокрема, права осіб на безоплатну правову допомогу, своєчасне виявлення фактів порушення таких прав із боку правоохоронних органів», – зазначив директор теруправління ДБР, розташованого в місті Мелітополі, Денис Керман.

У ході подальшої взаємодії між теруправлінням та Регіональним центром із надання безоплатної вторинної правової допомоги в Херсонській області заплановано проведення спільних практичних, навчальних заходів (робочі зустрічі, наради, конференції тощо), направлених на інформування громадськості про співпрацю та запобігання порушення прав осіб на захист.