Судитимуть колишнього прикордонника, який за неправомірну вигоду сприяв в переправленні тютюнових виробів закордон

Скеровано до суду обвинувальний акт щодо колишнього заступника начальника одного з відділів прикордонної служби Чопського прикордонного загону Державної прикордонної служби України, підозрюваного в одержанні неправомірної вигоди.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові.

Досудовим розслідуванням встановлено: прикордонник, перебуваючи у змові з підлеглими, налагодив механізм вимагання та отримання неправомірної вигоди за сприяння в переміщенні через державний кордон України тютюнових виробів.

Важливо: підозрюваний отримав 1650 євро неправомірної вигоди.

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Закарпатської області. Оперативний супровід – Відділ по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю СБУ в Закарпатській області.

Кваліфікація:  одержання неправомірної вигоди для себе за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави
(ч. 2 ст. 369-2 Кримінального кодексу України).

Санкція статті: у разі доведення вини, підозрюваному загрожує покарання у вигляді штрафу від 12 500 до 25 500 гривень або позбавлення волі на строк від двох до п’яти років.