Суд виніс вирок працівнику Хмельницького слідчого ізолятору, який намагався пронести наркотики ув’язненим

02/04/2021

Хмельницький міськрайонний суд призначив покарання колишньому молодшому інспектору Хмельницького слідчого ізолятору який, з метою продажу, намагався занести на територію місця тимчасового утримання наркотики.

Згідно з рішенням суду, обвинуваченому призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі без конфіскації майна, з іспитовим строком на 3 роки.

Суд встановив, що обвинувачений у жовтні 2020 року придбав наркотики, які через кілька днів спробував пронести до Хмельницького слідчого ізолятора, де мав намір продати товар ув’язненому.

7 жовтня 2020 року слідчі ТУ ДБР у Хмельницькому провели огляд місця події, де в речах обвинуваченого виявили та вилучили 17 згортків з метадоном, канабісом, смолою канабісу, концентратом з макової соломи та амфетаміном.

Таким чином, службову особу визнано винною у незаконному придбанні та зберіганні наркотичних засобів, психотропних речовин та особливо небезпечних наркотичних засобів з метою їх збуту (ч. 2 ст. 307 КК України).

Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснювала Хмельницька обласна прокуратура, оперативний супровід – Оперативний відділ ДУ «Хмельницький слідчий ізолятор».