Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Суд обмежив до 29 грудня терміни ознайомлення з матеріалами справи щодо підробки документів нардепом

13/12/2023

Суд обмежив терміни ознайомлення з матеріалами кримінального провадження за підозрою народного депутата у службовому підробленні для виїзду за кордон.

Суддя таким чином задовольнив клопотання слідчого Державного бюро розслідувань про встановлення стороні захисту — підозрюваному та його захисникам — терміну до 29 грудня 2023 року.

У ході судового засідання було встановлено, що підозрюваний та його захисники умисно зволікають з ознайомленням з матеріалами кримінального провадження аби штучно затягнути передачу обвинувального акту до суду.

Нагадаємо, 11 листопада 2023 року працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо народного депутата України, який підозрюється у службовому підробленні для виїзду за кордон (ч. 1 ст. 366 КК України).

Нагадаємо, що Генеральний прокурор повідомив відповідну підозру депутату 8 серпня 2023 року.

ДБР спільно з СБУ встановили, що депутат вніс неправдиві відомості до офіційних документів на підставі яких виїхав за кордон. У зверненні щодо дозволу на виїзд він вказав підставу — супроводження батька на лікування, однак насправді поїхав на відпочинок. До того ж депутат і батько виїхали за кордон окремо, а батько взагалі повернувся до України набагато раніше, ніж народний обранець.

ДБР отримано інформацію, що під час перебування за кордоном народний депутат встиг двічі відвідати Італію, Хорватію та Іспанію. Зокрема, в Іспанії підозрюваний зупинявся у двох готелях у Барселоні та у її передмісті.