Справа про постачання до ЗСУ неякісної техніки: вже третьому із підозрюваних обрано запобіжний захід

08/07/2021

Печерський суд обрав запобіжний захід вже 3-му підозрюваному у справі щодо продажу для ЗСУ неякісної військової техніки.

8 липня Печерський суд розглянув клопотання слідчих та задовольнив його у повному обсязі, обравши одному з колишніх начальників Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі понад 475 млн гривень.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 2 липня, працівники ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику Міністра оборони, голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ.

Посадовців підозрюють у змові та організації постачання до армійських підрозділів протягом 2016-2018 років військової техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України. У підсумку такі дії посадовців завдали державі збитків на суму понад 475 млн гривень.

5 липня суд обрав ще одному з колишніх директорів Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі приблизно 443 млн гривень.

7 липня Печерський суд обрав аналогічний запобіжний захід голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському».