Справа про постачання до ЗСУ неякісної техніки: одному із підозрюваних обрано запобіжний захід

05/07/2021

Сьогодні Печерський суд обирав запобіжний захід чотирьом підозрюваним у справі щодо продажу для ЗСУ неякісної військової техніки.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 2 липня, слідчі ДБР повідомили про підозру колишньому заступнику Міністра оборони, голові правління ПрАТ «Кузня на Рибальському» та ще двом колишнім начальникам Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МО.

Посадовців слідчі ДБР підозрюють у змові та організації поставок до армійських підрозділів протягом 2016-2018  років військової техніки низької якості. Йдеться про бойові катери та автомобілі невідкладної медичної допомоги, які не відповідали встановленим вимогам та не можуть використовуватися у Збройних Силах України. У підсумку така схема завдала державі збитків на суму понад 475 млн гривень.

Суд розглянув клопотання слідчих та задовольнив його у повному обсязі, обравши одному з колишніх директорів Департаменту військово-технічної політики, розвитку озброєння та військової техніки МОУ запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на два місяці з альтернативою внесення застави у сумі приблизно 443 млн гривень.

Стосовно решти підозрюваних судові засідання перенесені на інші дати.