Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Спецслужби рф готують проти ДБР масштабну медійну спецоперацію з дискредитації роботи Бюро

28/12/2023

Підозрювані у державній зраді члени злочинної організації готують проти Державного бюро розслідувань масштабну медійну спецоперацію з дискредитації. За завданням спецслужб рф вони планують поширити фейки про хід досудового розслідування відносно них, розповідати про нібито політичні переслідування тощо.

Через сумнівні джерела в засобах масової інформації заплановано розповсюдження не правдивої та «перекрученої» інформації для нівелювання доведених слідством фактів та здобутих доказів.

Державним бюро розслідувань спільно з СБУ було викрито цю злочинну організацію у листопаді поточного року. До її складу входили чинний та колишній народні депутати, помічник одного з них, а також експрокурор.

Встановлено, що за вказівкою російських спецслужб вони організували заходи з дискредитації іміджу України на міжнародній арені для погіршення дипломатичних відносин зі США та ускладнення вступу України до Європейського Союзу та НАТО.

Підозру у державній зраді та участі в злочинній організації отримав чинний народний депутат, який здійснював інформаційно-підривну діяльність на користь рф. Його парламентському колезі – нині позбавленого мандату, також повідомлено про підозру. Крім цього про підозру повідомлено колишньому прокурору та двом чинним працівникам головного управління генерального штабу збройних сил рф (більш відомого як ГРУ).

Ухвалою Печерського районного суду м. Києва чинному народному депутату обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Досудове розслідування триває.

Закликаємо довіряти лише офіційним джерелам інформації, ретельно перевіряти факти та обов’язково звертатися до державних органів.