Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Сьогоднішні корупційні справи по топ-посадовцям – це лише початок, – Олексій Сухачов

01/02/2023

Сьогоднішні корупційні справи по топ-посадовцям це лише початок. Гучні реалізації ДБР є результатом системної роботи Бюро впродовж тривалого періоду.

Бюро лише почало інформувати суспільство про свої кроки щодо подолання корупції на ТОП-рівні. Але ця робота не припинялась й після початку повномасштабної агресії рф. У Бюро ні на мить не забували, що корупція є не менш небезпечним ворогом для України ніж росія.

Звичайно, агресія російської федерації проти України внесла суттєві корективи і в роботу ДБР. Звісно, що на перший план для відомства вийшли злочини проти Національної безпеки та документування воєнних злочинів вс рф. Це, певною мірою, створило ілюзію вседозволеності у наших суб’єктів – йдеться у першу чергу про чиновників та правоохоронців – які вирішили, що «війна усе спише».

Як сказав Президент України Володимир Зеленський в одному зі своїх останніх звернень: «Я хочу, щоб це було нашим сигналом усім, чиї дії або поведінка порушують принцип справедливості».

У суспільстві також вже давно і чітко сформовано запит на справедливість та нетерпимість щодо корупції серед чиновників усіх рівнів.

Сьогодні Державне бюро розслідувань та інші правоохоронні органи провели низку заходів у межах кримінальних проваджень, де фігурують високі чини Міністерства оборони, податкової, інших міністерств та відомств.

Це – далеко не все. У роботі наших слідчих та оперативників ще багато цікавих матеріалів. Час, коли можна було безкарно грабувати державу та підривати її бойову готовність – минув і минув дуже давно. Якщо хтось цього досі не зрозумів – тим гірше для них.

Зараз є лише один шлях – працювати на Перемогу та задля Перемоги. Тим потужнішою буде країна, тим швидше після Перемоги загояться рани війни.

Далі буде.

 

Директор ДБР Олексій Сухачов