Службове підроблення та розтрата майна понад 230 000 грн — директор одного з лісгоспів постане перед судом 

24/04/2020

До суду скеровано обвинувальний акт відносно директора одного із державних підприємств лісового та мисливського господарства Вінницької області. Посадовець обвинувачується у службовому підробленні, що спричинило тяжкі наслідки та розтраті майна, шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, у великих розмірах (ч. 2 ст. 366 та ч. 4 ст. 191 Кримінального кодексу України). 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювали слідчі територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Хмельницькому. 

Слідством встановлено, що у липні 2016 року обвинувачений підробив службові документи та всупереч механізму з продажу необробленої деревини незаконно продав її суб’єкту господарювання. Вартість продукції та, відповідно, завдані для державного підприємства збитки склали понад 230 тис грн. 

Процесуальне керівництво досудовим розслідуванням у кримінальному провадженні здійснювала прокуратура Вінницької області. Оперативний супровід – Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції. 

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 8 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років.