Слідчого головного управління Нацполіції Дніпропетровської області затримали під час отримання 2000 доларів США

Слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у м. Полтаві, затримали старшого слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області за вимагання та отримання 2 тисяч доларів США.

За попередньою інформацією, капітан поліції вимагав від мешканця Дніпропетровської області 2 тисячі доларів США за сприяння щодо непритягнення останнього до кримінальної відповідальності за вчинення дорожньо-транспортної пригоди, під час якої загинув пішохід (ч. 2 ст. 286 КК України).

Оперативний супровід здійснювали працівники  Головного відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління СБУ в Дніпропетровській області та Дніпропетровського управління департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України.

Правоохоронця затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України за ознаками правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди, вчинене службовою особою), після отримання зазначеної суми.

Процесуальне керівництво здійснює військова прокуратура Дніпропетровського гарнізону Південного регіону України.

Тривають першочергові слідчі дії.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна та з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю терміном до трьох років.