Слідчі теруправління ДБР у м. Миколаєві за отримання неправомірної вигоди затримали старшого інспектора митного посту Одеської митниці

07/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у м. Миколаєві, за фактом отримання неправомірної вигоди у розмірі 800 доларів США затримали старшого державного інспектора митного посту «Аккерман» Одеської митниці Державної фіскальної служби України.

За попередньою інформацією, старший державний інспектор митного посту «Аккерман» отримав неправомірну вигоду за безперешкодне оформлення експортних митних декларацій за 16 контейнерів. Митне оформлення одного контейнеру інспектор оцінював у 50 доларів США. Загальна сума неправомірної вигоди становила 800 доларів США.

Слідством встановлено, що факти вимагання неправомірної вигоди за оформлення експортних митних декларацій мали системний характер.

Особу затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України за оперативного супроводу Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Нацполіції в Одеській області за процесуального керівництва військової прокуратури Одеського гарнізону.

Слідчими ДБР вирішується питання щодо повідомлення особі про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище).