Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, проводять досудове розслідування у 506 кримінальних провадженнях – Віталій Стець

31/01/2019

За перші два місяці роботи слідчі територіального управління ДБР, розташованого в місті Львові, розслідують 506 кримінальних проваджень, 20 з яких вже скеровано до суду.

Про це в ефірі телеканалу «Перший Західний» повідомив виконувач обов’язків директора територіального управління ДБР, розташованого у місті Львові, Віталій Стець.

 

«Слідчі Львівського теруправління ДБР розслідують факти вчинення злочинів, суб’єктами серед яких 180 осіб — військовослужбовці, 161 — правоохоронці та 7 суддів», — зазначив Віталій Стець.

Також він звернув увагу на необхідності внесення змін до законодавства, які дадуть можливість сформувати оперативні підрозділи ДБР. 


«На даний час, ми співпрацюємо з підрозділами інших правоохоронних органів, однак з власними оперативними працівниками Державне бюро розслідувань стане більш ефективнішим»,  — наголосив Віталій Стець.


На думку керівника, штат слідчих територіального управління необхідно збільшувати. Він зауважив, що на сьогодні в штаті 25 слідчих, але цієї кількості працівників не вистачатиме для якісного розслідування злочинів на території п’яти областей. Тому, Віталій Стець підтримує ініціативу Директора Державного бюро розслідувань Романа Труби щодо створення представництв теруправлінь ДБР в кожній області, на які поширюють діяльність теруправління. 


Нагадаємо, територіальне управління ДБР, розташоване в місті Львові, поширює діяльність на Львівську, Волинську, Закарпатську, Тернопільську та Івано-Франківську області.