Слідчі Хмельницького теруправління ДБР склали присягу та приступили до роботи

28/11/2018

27 листопада 24 слідчих територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого в місті Хмельницькому, склали присягу на вірність народу України та розпочали роботу.

Звертаючись до слідчих, Директор ДБР Роман Труба наголосив, що Бюро відкриватиме власні провадження, а не буде забирати їх у Генеральній прокуратурі України.

 

«Ви маєте професійно та неупереджено розслідувати злочини, притягувати винних до відповідальності – незважаючи на їхні посади, зв’язки та ресурси», − звернувся до слідчих Роман Труба.

У складі територіального управління Бюро сформовано слідчі підрозділи за трьома напрямками:

− розслідування злочинів у сфері службової діяльності та корупції;

− розслідування злочинів, вчинених працівниками правоохоронних органів та у сфері правосуддя;

− розслідування військових злочинів.

Як повідомив Роман Труба, Бюро розпочинає роботу без власних оперативних підрозділів, а під час досудових розслідувань будуть залучатися оперативні працівники інших правоохоронних органів.

Нагадаємо, що у Законі України «Про Державне бюро розслідувань» через технічну помилку відсутня посада оперативного працівника, відтак Бюро не може оголосити відповідні конкурси. У Верховній Раді є законопроект, який вносить зміни до діючого закону, але народні депутати його так і не ухвалили.