Слідчі ДБР затримали начальника слідчого відділу одного з відділень поліції Рівненщини за вимагання неправомірної вигоди 

10/01/2019

Слідчими ТУ ДБР у місті Хмельницькому, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження Управління СБУ у Хмельницькій області, затримано начальника слідчого відділу одного з відділень Національної поліції у Рівненській області, який  вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 800 доларів США. 
За попередніми даними, за цю суму поліцейський обіцяв допомогти уникнути кримінальної відповідальності особам, які вчинили крадіжку.
За фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди слідчими теруправління ДБР у місті Хмельницькому розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище.). 
Співробітника поліції та його посередника затримано. Тривають слідчі дії,  в межах яких у відділі поліції було проведено обшук. 
У разі доведення вини працівнику поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.