Загальні питання, що відносяться до компетенції
Київ, Київська, Черкаська, Чернігівська області
Донецька, Луганська області
Волинська, Закарпатська, Івано-Франківська, Львівська, Тернопільська області
АР Крим, місто Севастополь, Запорізька, Херсонська області
Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Харківська області
Кіровоградська, Миколаївська, Одеська області
Вінницька, Житомирська, Рівненська, Хмельницька, Чернівецька області

Слідчі ДБР затримали начальника слідчого відділу одного з відділень поліції Рівненщини за вимагання неправомірної вигоди 

10/01/2019

Слідчими ТУ ДБР у місті Хмельницькому, за процесуального керівництва Генеральної прокуратури України та оперативного супроводження Управління СБУ у Хмельницькій області, затримано начальника слідчого відділу одного з відділень Національної поліції у Рівненській області, який  вимагав та отримав неправомірну вигоду в розмірі 800 доларів США. 
За попередніми даними, за цю суму поліцейський обіцяв допомогти уникнути кримінальної відповідальності особам, які вчинили крадіжку.
За фактом вимагання та одержання неправомірної вигоди слідчими теруправління ДБР у місті Хмельницькому розслідується кримінальне провадження за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання службовою особою неправомірної вигоди, предметом якого була неправомірна вигода у великому розмірі або вчинене службовою особою, яка займає відповідальне становище.). 
Співробітника поліції та його посередника затримано. Тривають слідчі дії,  в межах яких у відділі поліції було проведено обшук. 
У разі доведення вини працівнику поліції загрожує покарання у вигляді позбавлення волі строком до 10 років з конфіскацією майна.