Слідчі ДБР затримали начальника сектору виправного центру за вимагання 6000 доларів США за сприяння в умовно-достроковому звільненні

01/02/2019

Слідчі теруправління ДБР, розташованого у місті Полтавi, затримали начальника сектору Державної установи «Хролівський виправний центр (№140)» за вимагання 6000 доларів США за сприяння в умовно-достроковому звільненні.

Начальника сектору виправного центру затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України після отримання частини неправомірної вигоди в розмiрi 3000 доларів США. Оперативний супровід здійснювало Управлінням захисту економіки в Харківській області Департаменту захисту економіки Нацполіції.

Затриманому готується повідомлення про підозру за частиною 3 статті 368 Кримінального кодексу України (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище). Слідчими ДБР у м. Полтаві буде вноситися клопотання про відсторонення особи від займаної посади на час проведення досудового розслідування.

«Хролівський виправний центр (№140)» - установа мінімального рівня безпеки для чоловіків, вперше засуджених за злочини невеликої та середньої тяжкості.

Процесуальне керівництво у даному кримінальному провадженні здійснює військова прокуратура Харківського гарнізону. У разі доведення вини посадовцю загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5 до 10 років з конфіскацією майна.